Bezbramkowy pojedynek beniaminków

Warta Poznań - Stal Mielec
Warta Poznań - Stal Mielec Pressfocus

Sobotni mecz Warty Poznań ze Stalą Mielec zakończył się bezbramkowym remisem. W całym spotkaniu padły zaledwie trzy celne strzały, dlatego nie było goli. Goście przerwali serię trzech wyjazdowych spotkań bez punktu.

Pierwsza połowa spotkania między Wartą Poznań a Stalą Mielec nie była zbyt ciekawa. Obie drużyny miały duży problem, aby dostać się pod polem karnym rywala, a mecz rozgrywał się głównie w okolicach środka boiska. Nie został oddany ani jeden celny strzał, dlatego nie może dziwić, że do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis.

W drugiej połowie obie drużyny grały nieco lepiej, a lekką przewagę wydawała się mieć Warta Poznań. Niestety w dalszym ciągu brakowało groźnych akcji na bramkę przeciwnika. Tylko dwa strzały celne oddali gospodarze, ale ta statystyka wyglądała jeszcze gorzej po stronie gości, którzy tylko raz zatrudnili Lisa.

Pojedynek beniaminków zakończył się bezbramkowym remis. Warta Poznań jest obecnie siódma w Ekstraklasie, natomiast Stal Mielec plasuje się na ostatnim miejscu. Dla gości jest to jednak bardzo ważny punkt, ponieważ do przedostatniego Podbeskidzia tracą już tylko jedno oczko.

Komentarze