Bez goli w Poznaniu

Darko Jevtić
Darko Jevtić fot. ASInfo

Zawodnicy Lecha zremisowali z Koroną 0:0. Dla gości oznacza to opuszczenie ostatniej lokaty.

Czytaj dalej…

Jedni i drudzy mieli o co grać w trakcie tej dzisiejszej potyczki. Gospodarze w przypadku zwycięstwa awansowaliby do górnej części tabeli. Rywale chcieli natomiast opuścić ostatnie miejsce…

Na pierwszego gola w tej potyczce czekaliśmy do 64. minuty. Wtedy to bramkę zdobył Rogne. Po wideoweryfikacji gol nie została jednak uznany. Analiza wykazała bowiem, że zawodnik Lecha przy trafieniu pomagał sobie ręką.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i obie drużyny zdobyły po jednym punkcie. Na pewno jednak żadna ze stron nie może być zadowolona z końcowego rezultatu tej potyczki.

W tym momencie gospodarze mają na swoim koncie 20 punktów i zajmują dziewiąte miejsce. Korona awansowała na 14 lokatę. Obecnie piłkarze tego klubu są w posiadaniu 12 oczek.

W następnej kolejce zawodnicy gospodarzy zagrają – także na swoim terenie – z Piastem Gliwice. Tymczasem piłkarze Korony podejmą Raków Częstochowa.

Lech – Korona 0:0

Żółte kartki

Tiba – Radin

Lech: van der Hart –  Gumny, Satka, Rogne, Kostewycz – Muhar (Tomczyk 79′), Tiba – Puchacz (Marchwiński 67′), Jevtić, Jóźwiak – Gytkjaer

Korona: Kozioł – Spychała, Marquez, Kovacević, Gardawski – Lioi (Jukić 73′), Gnjatić, Radin, Cebula (Pućko 87′) – Duranović, Papadopulos (Żyro 79′)

Komentarze