Marcin Brosz
Marcin Brosz fot. ASInfo

Bez bramek w Zabrzu

Zawodnicy Górnika zremisowali na swoim terenie z graczami Śląska 0:0. Dla wrocławian to trzeci remis z kolei.

Jak wyglądała ta potyczka? W 29. minucie goście przeprowadzili bardzo składną akcje. Zakończył ją Broź, ale jego uderzenie nie było jednak wystarczająco precyzyjne.

Pod koniec tej części gry zawodnicy Śląska powinni już wyjść na prowadzenie. W końcu Płacheta minął już Chudego, lecz potem… nie trafił na pustą bramkę.

Kilka minut po zmianie stron młody pomocnik Śląska chciał się zrehabilitować. Uderzył na bramkę, ale Chudy dobrze interweniował.

W 81. minucie Płacheta dograł piłkę do Szczepana. Ten uderzył głową, ale jego próba okazała się jednak minimalnie niecelna.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Górnik – Śląsk 0:0