Bez bramek w Kielcach

Lotto Ekstraklasa
Lotto Ekstraklasa

Bezbramkowym remisem zakończyło się sobotnie spotkanie 34. kolejki Lotto Ekstraklasy w Kielcach, gdzie miejscowa Korona rywalizowała z Miedzią Legnica.

Czytaj dalej…

Korona przystępowała do sobotniego spotkania już pewna utrzymania. Miedź takiego komfortu nie miała, ale liczyła, że zdobyciem kompletu punktów w Kielcach przybliży się do pozostania w Lotto Ekstraklasie na kolejny sezon.

Pierwsza połowa spotkania nie była porywającym widowiskiem. Obie drużyny szukały swoich okazji, ale bezskutecznie. Ostatecznie na przerwę obie jedenastki schodziły przy bezbramkowym remisie.

Druga odsłona meczu była znacznie ciekawsza. Oglądaliśmy przede wszystkim znacznie więcej podbramkowych sytuacji i groźnych strzałów. Zdecydowanie najbliżej zdobycia gola w końcówce meczu był Forsell, po którego strzale z rzutu wolnego trafiła w poprzeczkę.

Ostatecznie wynik 0:0 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

Korona Kielce – Miedź Legnica 0:0

żółte kartki:
Korona – Petrak, Pucko

Korona: Sokół – Rymaniak (59′ Kosakiewicz), Malarczyk, Marquez, Gardawski – Gnjatić, Żubrowski, Petrak (70′ Pucko), Cebula (62′ Arweładze) – Soriano, Brown Forbes

Miedź: Dżanajew – Bozic (87′ Żyro), Musa, Bartczak, Zieliński – Pikk, Fernandez, Augustyniak, Roman (90+3′ Piasecki) – Camara (77′ Ojamaa), Forsell

Komentarze