Beniaminek z Mielca pożegnał trenera!

Piłkarze Stali Mielec
Piłkarze Stali Mielec fot. Anna Jajkiewicz/Stalmielec.com

Dariusz Marzec, pod wodzą którego Stal Mielec awansowała do PKO Ekstraklasy, nie poprowadzi drużyny w nadchodzącym sezonie. Obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu.

Czytaj dalej…

Klub w oficjalnym komunikacie poinformował, że powodem była “różnica oczekiwań w zakresie doboru członków sztabu szkoleniowego”.

Beniaminek bez trenera

Tym samym beniaminek PKO Ekstraklasy znalazł się w trudnej sytuacji, bowiem w najbliższy poniedziałek rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu, a pierwsze ligowe spotkanie czeka go już 23 sierpnia, kiedy na wyjeździe zagra z Wisłą Płock.

Pierwsze miejsce w I lidze

Dariusz Marzec był bez wątpienia jednym z twórców sukcesu Stali Mielec w ostatnim sezonie. Szkoleniowiec pracę z drużyną rozpoczął 23 września ubiegłego roku, zastępując na tym stanowisku Artura Skowronka, który odszedł do Wisły Kraków.

Pod wodzą Marca drużyna rozegrała łącznie 28 spotkań, z których 18 wygrała, trzy zremisowała i w siedmiu musiała uznać wyższość rywali. Pozwoliło to Stali Mielec zakończyć rozgrywki Fortuna 1. Ligi na pierwszy miejscu w tabeli i dotrzeć do ćwierćfinału Totolotek Pucharu Polski.

Komentarze