Bartoszek nie szczędził pochwał w kierunku Lecha Poznań

Maciej Bartoszek
Maciej Bartoszek fot. PressFocus

Lech Poznań w piątek wieczorem rozegra kolejne spotkanie ligowe, mierząc się na swoim stadionie z Wisłą Płock. Przed tym starciem głos zabrał z kolei opiekun Nafciarzy, który wrócił jeszcze pamięcią do starcia z Pogonią Szczecin, a także opowiedział o przygotowaniach do potyczki z liderem PKO Ekstraklasy.

  • Wisła Płock w piątek wieczorem zmierzy się na wyjeździe z Lechem Poznań
  • W tej kampanii Nafciarze na wyjeździe nie prezentuja się dobrze
  • Maciej Bartoszek wyraził kilka zdań przed starciem z Kolejorzem

Wisła Płock liczy na zakończenie złej passy

Lech Poznań do swojego starcia podejdzie po wygranym boju z Legią Warszawa. Wisła Płock podejdzie natomiast do potyczki po wygranym boju z Portowcami, przełamując jednocześnie serię spotkań bez wygranej.

– Jestem zadowolony z postawy drużyny w meczu z Pogonią Szczecin. Patrząc na tabelę, nie będzie to nic odkrywczego, jeśli powiem, że to goście byli faworytami tego starcia – mówił opiekun Wisły Płock cytowany przez oficjalną stronę klubu.

– Zagraliśmy z charakterem, miejscami wyrachowanie, miejscami twardo, po męsku. Nie przestraszyliśmy się wyżej notowanego rywala. Pamiętajmy, że wszystkiego w domu raczej nie wygramy, ale musimy zrobić wszystko, żeby taki stan rzeczy utrzymać jak najdłużej. A skupić się na poprawie gry w meczach wyjazdowych – dodał Bartoszek.

W piątek wieczorem okazję na poprawę bilansu związanego ze starciami wyjazdowymi Nafciarze będą mieli w Poznaniu. Na temat tej potyczki szkoleniowiec teamu z Płock też zabrał głos.

– Kolejny mecz, w którym przeciwnik będzie faworytem. Tutaj, patrząc przez pryzmat gry Lecha w ostatnich kilku kolejkach, nawet zdecydowanym faworytem – stwierdził szkoleniowiec teamu z Płock.

– Lech prezentuje się ostatnio znakomicie, ma bardzo dobrze zbilansowaną kadrę i sporo indywidualności, które potrafią zadecydować o losach meczu – uzupełnił Bartoszek.

Po raz ostatni obie ekipy grały ze sobą w lutym tego roku. Wisła Płock wygrała wówczas w roli gospodarza z Kolejorzem 1:0. Gola na wagę wygranej płocczan strzelił Luka Susnjar. Lech na swoim stadionie w ostatnim boju z Nafciarzami zremisował natomiast 2:2.

Czytaj więcej: Legia wciąż bez przełamania, Lech pozostał na fotelu lidera

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze