Arkadiusz Kasperkiewicz wzmocnił Arkę

Arkadiusz Kasperkiewicz
Arkadiusz Kasperkiewicz fot. Stanisław Wrzosek / Arka Gdynia

Arka Gdynia poinformowała o dokonaniu kolejnego wzmocnienia przed nowym sezonem. We wtorek piłkarzem pierwszoligowca został Arkadiusz Kasperkiewicz.

Czytaj dalej…

25-letni pomocnik, który ostatnio występował w Rakowie Częstochowa, podpisał z klubem z Trójmiasta umowę do 30 czerwca 2022 roku.

Kasperkiewicz w trakcie swojej kariery reprezentował również barwy takich klubów jak MSP Szamotuły, Widzew Łódź, Olimpia Grudziądz i Górnik Łęczna.

Dwa ostatnie sezony pomocnik spędził w Rakowie Częstochowa. W sezonie 2018/19, będąc podstawowym zawodnikiem drużyny, pomógł jej w wywalczeniu awansu do PKO Ekstraklasy (31 spotkań i dwa gole w pierwszej lidze). W najwyższej klasie rozgrywkowej nie mógł już jednak liczyć na regularne występy. W zakończonym sezonie wystąpił w zaledwie pięciu ligowych meczach.

Arka Gdynia w przebudowie

Pożegnanie się z rozgrywkami Ekstraklasy sprawiło, że władze Arki Gdynia zdecydowały się do dokonanie przed nowym sezonem prawdziwej rewolucji kadrowej. Do tej pory z drużyną pożegnało się już 13 zawodników, w miejsce których kontraktowani są następcy.

W przyszłym sezonie w koszulce Arki, obok Arkadiusz Kasperkiewicza, zagrają między innymi Szymon Drewniak, Juliusz Letniowski, Kamil Mazek czy Łukasz Soszyński.

Komentarze