Arka vs Wisła. Zapowiedź, typy, kursy

Arka Gdynia
Arka Gdynia fot. ASInfo

W niedzielę rozegraną zostaną ostatnie meczem w ramach 35. kolejki Lotto Ekstraklasy, a już w poniedziałek wystartuje 36. seria gier. W pierwszym meczu Arka Gdynia zmierzy się na swoim stadionie z Wisłą Kraków. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi nasze typy, przewidywania i kursy oferowane przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Team z Trójmiasta wciąż nie może być pewny ligowego bytu w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polce. Tymczasem wiślacy staną w poniedziałkowy wieczór przed szansą postawienia stempla nad wygraniem grupy spadkowej w przypadku ewentualnego zwycięstwa lub remisu.

Arka – Wisła, historia

W ostatnim boju z udziałem obu ekip gdynianie udzielili solidnej lekcji futbolu teamowi ze stolicy Małopolski, wygrywając 4:1 w roli gospodarza. Z kolei na obiekcie im. Henryka Reymana miał miejsce rezultat 0:0. Dodajmy, że krakowianie po raz ostatni byli górą na stadionie w Gdyni dawno temu, bo w 2011 roku, gdy zwycięstwo Wiśle zapewnił Patryk Małecki.

Arka – Wisła, ostatnie wyniki

Podopieczni Jacka Zielińskiego przystąpią do swojej batalii po cennym zwycięstwie nad Zagłębiem Sosnowiec. Krakowianie z kolei wygrali w piątkowy wieczór na swoim stadionie kielecką Koronę. W ligowej klasyfikacji Arkę i Wisłę dzieli różnica 10 punktów.

Arka – Wisła, sytuacja kadrowa

W szeregach gdynian w poniedziałkowym boju nie będą mogli zagrać Rafał Siemaszko i Aleksandar Kolew, ponieważ obu zawodników z gry eliminują kontuzje.

Znacznie gorzej wygląda sytuacja kadrowa wiślaków, gdzie już od dłuższego czasu z gry wyłączeni są Jakub Błaszczykowski, czy Maciej Sadlok. Ostatnio do listy nieobecnych dołączył Sławomir Peszko. Ponadto z powodu obejrzenia czwartej żółtej kartki w trakcie trwającej kampanii w trakcie starcia z kielczanami w Gdynii nie będzie mógł wystąpić Rafał Pietrzak.

Arka – Wisła, kursy

Arka – Wisła, 1×2 kursy
STS Fortuna Totolotek Lvbet forBET Etoto PZBuk Najlepszy kurs
Wygrana Arki 1,80 1,80 1,86 1,82 1,83 1,80 Sprawdź ofertę LVBet
Remis 3,60 3,55 3,60 3,65 3,60 3,55 Sprawdź ofertę ForBET
Wygrana Wisły 4,56 4,65 4,30 4,60 4,65 4,60 Sprawdź ofertę Etoto
Kursy aktualne na 11.05.2019 20:45

W opinii polskich, legalnych bukmacherów, faworytem poniedziałkowej potyczki na obiekcie Arki są gospodarze – kursy na zwycięstwo gdynian oscylują wokół wartości 1,80.

Arka – Wisła, typy i przewidywania

Naszym zdaniem potyczka zakończy się podziałem punktów. W każdym razie spodziewamy się goli w boju w Gdynii. Nasz typ: 1:1.

Arka – Wisła, oferta bukmacherów

Polscy bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Oferta STS na mecz Arka – Wisła >>

Oferta Totolotka na mecz Arka – Wisła >>

Oferta Lvbet na mecz Arka – Wisła >>

Oferta Fortuny na mecz Arka – Wisła >>

Oferta ForBet na mecz Arka – Wisła >>

Oferta eToto na mecz Arka – Wisła >>

Oferta PZBuk na mecz Arka – Wisła >>

Arka – Wisła, przewidywane składy

Arka: Steinbors – Zbozień, Maghoma, Danch, Marciniak, Deja, Vejonović, Vinicus, Nalepa, Aankour, Janota

Wisła: Lis – Grabowski, Klemenz, Wasilewski, Burliga, Savicević, Basha, Kolar, Wojtkowski, Brożek, Drzazga.

Arka – Wisła, transmisja meczu

Poniedziałkowe starcie Arka – Wisła będzie można obejrzeć na antenie Eurosportu 2. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 17:55. W internecie spotkanie będzie można zobaczyć na żywo za pośrednictwem platformy Ipla i na Eurosport Player.

Komentarze