Raków Częstochowa bliski drugiego transferu. Czas na testy medyczne

Adrian Gryszkiewicz
Adrian Gryszkiewicz fot. PressFocus

Raków Częstochowa finalizuje drugi zimowy transfer. We wtorek testy medyczne przed definitywną przeprowadzką przejdzie Adrian Gryszkiewicz. Jesienią był on związany z drugoligowym SC Paderborn.

  • Raków Częstochowa jest bliski wzmocnienia defensywy
  • Do zespołu ma dołączyć Adrian Gryszkiewicz
  • Polski obrońca nie przebił się jesienią do składu SC Paderborn

Gryszkiewicz zalicza szybki powrót do Polski

Raków Częstochowa ma za sobą fantastyczną rundę jesienną, którą zakończył na fotelu lidera Ekstraklasy. Co więcej, przewaga nad drugą Legią Warszawa wynosi aż dziewięć punktów, zatem to podopieczni Marka Papszuna są zdecydowanym faworytem do mistrzowskiego tytułu. Pomimo komfortowej sytuacji nie zapominają o zimowych wzmocnieniach. Do Rakowa przeniósł się już Jean Carlos, czyli dotychczasowy gracz Pogoni Szczecin. Lada moment częstochowianie powinni sfinalizować drugą styczniową transakcję.

Dziennikarze informują, że lider Ekstraklasy pozyska Adriana Gryszkiewicza, który ubiegłego lata opuścił Polskę. Były obrońca Górnika Zabrze przeniósł się do SC Paderborn, lecz na zapleczu niemieckiej Bundesligi nie poradził sobie najlepiej. Jesienią rozegrał zaledwie jedno spotkanie w Pucharze Niemiec, co okazało się dla niego sporym niedosytem.

23-latek zaliczy zaskakująco szybki powrót do Ekstraklasy. Ma się on przenieść do Rakowa Częstochowa na zasadach transferu definitywnego. Jeszcze we wtorek powinien przejść obligatoryjne testy medyczne, a w przypadku satysfakcjonujących wyników – podpisze umowę z nowym pracodawcą.

Zobacz również: Lechia nie przedłuży umowy z dwoma młodymi piłkarzami

Komentarze