Adam Frączczak zamienił Pogoń na Koronę

Adam Frączczak
Adam Frączczak fot. PressFocus

Korona Kielce za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowała, że pozyskała Adama Frączczaka. Zawodnił zasilił szeregi Złocisto-krwistych na zasadzie wolnego transferu. Z nowym klubem doświadczony zawodnik podpisał kontrakt do końca czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

  • Korona Kielce poinformowała o kolejnym transferze
  • Nowym zawodnikiem Złocisto-krwistych został Adam Frączczak
  • 33-latek podpisał z nowym klubem kontrakt do końca czerwca 2022 roku

Korona Kielce kompletuje skład na nowy sezon Fortuna 1 Ligi

Korona Kielce do nowej kampanii przystępuję z celem, którym jest wywalczenie awansu do PKO Ekstraklasy. Następstwem tego, jest budowanie drużyny, które będzie mogła podołać celowi. Wcześniej do ekipy Dominika Nowaka dołączyli między innymi Michał Koj oraz Łukasz Sierpina.

“Adam Frączczak podpisał kontrakt z Koroną Kielce. Umowa będzie obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku. Klub zastrzegł sobie możliwość przedłużenia jej o kolejny sezon” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu klubu z Fortuna 1 Ligi.

33-letni zawodnik w poprzedniej kampanii wystąpił łącznie w 15 meczach, strzelając w nich trzy gole. Frączczak reprezentował barwy Portowców od 2011 roku. Do ekipy ze Szczecina trafił z Kotwicy Kołobrzeg.

Ofensywny piłkarze może grać na obu skrzydłach lub jako klasyczny napastnik. Frączczak w Koronie o miejsce w wyjściowym składzie będzie rywalizował między innymi z Jackiem Kiełbem.

Start nowej kampanii zaplanowany jest na ostatni weekend lipca. Na dzisiaj nie jest jeszcze znany dokładny terminarz rozgrywek Fortuna 1 Ligi.

Czytaj więcej: Wisła Kraków ze wzmocnieniem w ofensywie

Komentarze