Korona rozstała się z doświadczonym napastnikiem

Adam Frączczak
Adam Frączczak PressFocus

Adam Frączczak nie jest już piłkarzem Korony Kielce. “Złocisto-Krwiści” rozwiązali umowę z 35-latkiem za porozumieniem stron.

  • Korona Kielce pożegnała Adama Frączczaka
  • 35-latek może trafić do rezerw Pogoni Szczecin
  • W grę wchodzi także transfer do Kotwicy Kołobrzeg

Gdzie karierę kontynuował będzie Adam Frączczak?

Umowa z Adamem Frączczakiem została rozwiązana za porozumieniem stron – czytamy na oficjalnej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Korony Kielce. “Złocisto-Krwiści” podziękowali za współpracę 35-letniemu napastnikowi, który reprezentował barwy tego klubu od lipca 2021 roku.

Według mediów, kolejnym krokiem w karierze Adama Frączczaka będzie przeprowadzka do drugoligowej Kotwicy Kołobrzeg (lider tabeli) lub powrót do Pogoni Szczecin. Bardzo doświadczony atakujący miałby dołączyć do zespołu rezerw “Portowców”, który rywalizuje na poziomie trzeciej ligi.

Były zawodnik Legii Warszawa w Pogoni Szczecin spędził dziesięć lat. Środkowy napastnik w przeszłości przywdziewał też koszulkę Kotwicy Kołobrzeg, bowiem jest to klub z jego rodzinnego miasta. 35-latek grał dla tej drużyny w latach 2009-2011 i właśnie tam dostrzegli go “Portowcy”.

Adam Frączczak dla Korony Kielce rozegrał łącznie 36 spotkań na poziomie Ekstraklasy, Fortuna 1 Ligi, a także w rozgrywkach Pucharu Polski, zapisując na swoim koncie siedem bramek oraz sześć asyst.

Komentarze