Lech – Raków: transmisja, gdzie oglądać online?

Piłkarze Rakowa Częstochowa
Obserwuj nas w

Dzisiaj (niedziela 22 listopada) o godzinie 12:30 rozegrany zostanie mecz Ekstraklasy: Lech – Raków. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Lech – Raków: wicemistrz z liderem

Niedzielne spotkanie 10. kolejki PKO Ekstraklasy w stolicy Wielkopolski to jeden z hitów tej serii spotkań. Wicemistrz Polski – Lech Poznań, który w tym sezonie spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań, będzie starał się przerwać złą serię w konfrontacji z niespodziewanym liderem ligowej tabeli – Rakowem Częstochowa.

Podopieczni Dariusza Żurawia w tym sezonie wygrali tylko dwa z ośmiu dotychczas rozegranych ligowych spotkań, a w ostatnich trzech meczach zapisali na swoje konto zaledwie jeden punkt. O przerwanie złej serii w niedzielne południe będzie bardzo trudno, bowiem do Poznania przyjadą rewelacyjnie spisujący się piłkarze Marka Papszuna.

Po dziewięciu rozegranych kolejkach Raków prowadzili w ligowej tabeli, mając na swoim koncie sześć zwycięstwa, dwa remisy i tylko jedną porażkę. Drużyna z Częstochowy może się również pochwalić najlepszą ofensywą w lidze – 20 zdobytych bramek.

Lech – Raków: transmisja na żywo w TV

Niedzielne spotkanie, które rozegrane zostanie w Poznaniu, będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Ekstraklasy: Lech – Raków: transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i TVP Sport. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:30. W Canal+ mecz skomentują Adam Marchliński i Maciej Murawski, natomiast w TVP Jacek Laskowski i Robert Podoliński.

Lech – Raków: transmisja online

Transmisja z niedzielnego meczu Ekstraklasy w Poznaniu będzie również dostępna w internecie. Mecz Lech – Raków: online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilnych z systemem Android lub iOS.

To jednak nie wszystko. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.