REKLAMA
REKLAMA

Mecz na drzemkę w Szczecinie, skuteczność Legii ponurym żartem

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: LigaPolska.pl  |  24.10.2020 21:59
Mecz na drzemkę w Szczecinie, skuteczność Legii ponurym żartem

Pogoń Szczecin - Legia Warszawa  |  fot. PressFocus

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Pogoń Szczecin zremisowała 0:0 z Legią Warszawa w ostatnim sobotnim spotkaniu ósmej kolejki PKO Ekstraklasy. Tym samym Duma Pomorza w trzecim meczu z rzędu nie straciła gola, podtrzymując serię bez porażki w konfrontacjach ze stołecznym zespołem.

Pogoń Szczecin do potyczki z mistrzami Polski przystępowała z nadzieją, że kolejny raz panaceum na Legię Warszawa znajdzie jej trener Kosta Runjaić. W siedmiu meczach przeciwko Wojskowym ekipa z portowego miasta zaliczyła pod wodzą Niemca tylko dwie porażki, a w poprzedniej kampanii Portowcy wygrali wszystkie trzy starcia z ekipą ze stolicy Polski. Jak było w sobotni wieczór?

Pierwsze fragmenty rywalizacji na stadionie w Szczecinie mogły się podobać. W każdym razie mimo tego, że w ciągu 20 minut gry każda z ekip miała sytuacje strzeleckie, to ostatecznie nie miały one przełożenia na wynik, bo ten się nie zmienił. Tym samym do przerwy na tablicy wynikowej wyświetlał się rezultat 0:0. Odnotujmy, że przede wszystkim bliski zdobycia bramki był w 20. minucie Thomas Pekhart, ale świetną interwencją popisał się Dante Stipica.

W drugiej odsłonie czeski napastnik legionistów także szukał szczęścia, ale bez skutku. Tymczasem w 61. minucie Michał Kucharczyk sprawił, że futbolówka ugrzęzła w siatce. Trafienie napastnika Pogoni nie zostało jednak uznane, gdyż ten był na pozycji spalonej. Do końca zawodów ostatecznie wynik się nie zmienił, więc bój na obiekcie Portowców zakończył się podziałem punktów.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy