REKLAMA
REKLAMA

Jagiellonia - Lech: transmisja, gdzie oglądać online?

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  17.10.2020 10:12
Jagiellonia - Lech: transmisja, gdzie oglądać online?

Dani Ramirez  |  fot. Przemysław Szyszka / LechPoznan.pl

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Dzisiaj o 20:00 rozegrany zostanie mecz PKO Ekstraklasy: Jagiellonia - Lech. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo - w telewizji i online.

Jagiellonia - Lech. Próba generalna przed Ligą Europy


Jagiellonia Białystok z Lechem Poznań zakończą dzisiejsze zmagania w polskiej ekstraklasie. Obie ekipy są sąsiadami w ligowej tabeli, legitymując się dorobkiem ośmiu punktów. O ile Duma Podlasia rywalizuje w tym sezonie tylko na polskim froncie, to ekipa z Wielkopolski jest jedynym przedstawicielem polskiej ekstraklasy w europejskich pucharach.

Ekipa Bogdana Zająca do swojej potyczki podejdzie po porażce z Zagłębiem Lubin, co miało miejsce stosunkowo niedawno, bo 26 września. Wcześniej Jagiellonia w pokonanym polu pozostawiła gliwickiego Piasta. Lech natomiast wygrał każdy z pięciu ostatnich swoich meczów, licząc wszystkie rozgrywki.

Podopieczni Dariusza Żurawia, pracując spokojnie, sprawili, że ostatnio na tarczy po spotkaniach z nimi zawody kończyły takie ekipy jak między innymi: Piast, Charleroi, czy Apollon. Sobotnia batalia dla Kolejorza będzie ostatnim testem przed czwartkowym starciem lechitów z Benfiką Lizbona.

Jagiellonia - Lech: transmisja na żywo w TV


Mamy dobre wiadomości dla kibiców Jagi i Kolejorza, a także wszystkich fanów polskiej piłki. Z meczu Jagiellonia - Lech transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:00, będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz skomentują Robert Skrzyński i Kazimierz Węgrzyn.

Jagiellonia - Lech, transmisja online


Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na stadionie przy ulicy Słonecznej, będzie również dostępna w internecie. Mecz Jagiellonia - Białystok - Lech Poznań online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platform My Canal i Player.pl w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy