REKLAMA
REKLAMA

"Moder w Brighton może nie zagrać nawet jednego meczu"

dodał: Przemysław Langier  |  źródło: Goal.pl  |  06.10.2020 10:59
"Moder w Brighton może nie zagrać nawet jednego meczu"

Jakub Moder  |  PressFocus

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
To, o czym mówiło się głośno od kilku dni, stało się faktem. Jakub Moder i Michał Karbownik podpisali kontrakty z Brighton & Hove Albion, gdzie trafią za kilka miesięcy, po okresie wypożyczenia odpowiednio do Lecha i Legii. Choć Zbigniew Boniek w rozmowie z Goal.pl powątpiewa, czy Moder ostatecznie wyląduje w Brighton.

- Jeśli Moder będzie się dalej tak rozwijał, to on tam nie zagra nawet jednego meczu - przewiduje Boniek. - Przecież jest możliwe, że w Lidze Europy zagra kilka świetnych spotkań i do Brighton przyjdzie jakiś Manchester City albo Liverpool, które zaoferują znacznie większe pieniądze. Co wtedy zrobi Brighton? - dodaje.

- Co do Karbownika, ja się zastanawiam, na jaką pozycję kupili go Anglicy. Przejrzałem ich skład i wychodzi mi, że na prawą obronę - kończy Boniek.

Moder jeszcze do niedawna był tylko zmiennikiem Karlo Muhara w Lechu, ale gdy wreszcie otrzymał szansę od Dariusza Żurawia, jego talent eksplodował. Karbownik z kolei większość poprzedniego sezonu rozegrał na lewej obronie, choć jego menedżer Mariusz Piekarski nigdy nie krył, że naturalną pozycją dla niego jest środek pomocy. W obecnej kampanii Karbownik zaliczył już tam mecze, podobnie jak na prawej defensywie.

Obaj zawodnicy w poniedziałek rozpoczęli z reprezentacją Polski zgrupowanie w Sopocie przed zbliżającymi się meczami z Finlandią, Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco