REKLAMA
REKLAMA

Mecz Górnik - Wisła niezagrożony. Wśród zakażonych jest zawodnik

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  25.09.2020 15:30
Mecz Górnik - Wisła niezagrożony. Wśród zakażonych jest zawodnik

Piłkarze Wisły Kraków  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Rozegranie dzisiejszego meczu 5. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze i Wisłą Kraków nie jest zagrożone. Jak poinformowała "Biała Gwiazda" w oficjalnym komunikacie, na chwilę obecną nie ma podstaw do przełożenia piątkowego spotkania na inny termin.

W piątek przed południem Wisła oficjalnie potwierdziła, że przeprowadzone w czwartek testy u pracowników klubu oraz członków pierwszego zespołu potwierdziły w kilku przypadkach zakażenie koronawirusem. Teraz wiemy, że w tej grupie znalazł się jeden zawodnik, którego personaliów klub na razie nie zdecydował się ujawnić. Piłkarz oraz pozostali pracownicy klubu, którzy uzyskali pozytywny wynik testu, zostali objęci kwarantanną.

Nie wpływa to jednak na przygotowania drużyny do dzisiejszego spotkania z Górnikiem Zabrze, które rozpocznie się o godzinie 20:30. Potwierdziła to także Ekstraklasa SA w przesłanej do klubu informacji.

Komunikat Wisły Kraków SA

"W nawiązaniu do pisma otrzymanego przez Ekstraklasę SA informujemy, że mecz w ramach 5. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze a Wisłą Kraków jest niezagrożony. Organizator rozgrywek na chwilę obecną nie posiada podstaw regulaminowych do przełożenia piątkowych zawodów, przyjmując analogiczne rozwiązania obowiązujące w rozgrywkach UEFA.

Wyniki badań na obecność SARS-CoV-2 wśród wszystkich przedstawicieli pierwszej drużyny Wisły Kraków, który udali się na spotkanie do Zabrza, są negatywne. Zawodnik oraz pracownicy pionu administracyjnego zarażeni koronawirusem zostali objęci kwarantanną."
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco