REKLAMA
REKLAMA

Doświadczony Czech piłkarzem Wisły

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Wisła Kraków  |  16.09.2020 21:44
Doświadczony Czech piłkarzem Wisły

Piłkarze Wisły Kraków  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Wisła Kraków poinformowała w środę o sfinalizowaniu transferu doświadczonego czeskiego obrońcy Michala Frydrycha. 30-latek przeniósł się do drużyny Białej Gwiazdy ze Slavii Praga, w której spędził pięć ostatnich lat. Z krakowskim klubem związał się trzyletnią umową, która będzie obowiązywała do 30 czerwca 2023 roku.

Frydrych, który pierwsze piłkarskie kroki stawiał w zespołach Sokol Hustopece nad Becvou i SK Hranice, w seniorskiej piłce zadebiutował w Baniku Ostrawa. W jego barwach rozegrał 114 spotkań na boiskach czeskiej ekstraklasy, zdobywając osiem bramek.

We wrześniu 2015 roku przeniósł się do Slavii Praga, którą reprezentował do dziś. W trakcie pięcioletniego pobytu w zespole ze stolicy Czech wystąpił w 102 ligowych meczach, strzelając w nich dziewięć bramek.

Frydrych ma na swoim koncie także dwa występy w Lidze Mistrzów oraz dziesięć w rozgrywkach Ligi Europy.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Joker | 17.09.2020 01:36

Jakim cudem udało się nam ściągnąć takiego grajka? Wygląda na to, że mamy wreszcie obrońcę który potrafi grać w piłkę i bronić, a nie głównie kopać się po czole i się kompromitować. Może te pokraki jak Janicki, Klemenz czy ten Bośniak czegoś się nauczą od Czecha i trochę podwyższą swój mierny poziom. A jeśli nie to może młodziutki Hoyo-Kowalski skorzysta, najwyższa pora aby chłopakowi dawać coraz więcej szans, zamiast pozwalać się kompromitować starym partaczom, z których i tak nic nie będzie.ligapolska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy