REKLAMA
REKLAMA

Fortuna na dłużej z Miedzią Legnica

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Miedź Legnica  |  25.08.2020 11:08
Fortuna na dłużej z Miedzią Legnica

Fortuna 1 Liga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Fortuna Zakłady Bukmacherskie pozostaną oficjalnym sponsorem Miedzi Legnica na najbliższy sezon, poinformował klub z Dolnego Śląska. Porozumienie pomiędzy przedstawicielem zaplecza polskiej ekstraklasy a Fortuną trwa już od 2017 roku..

Sezon 2020/21 będzie czwartym z kolei, w którym Miedź Legnica może liczyć na wsparcie ze strony Fortuny Zakłady Bukmacherskie.

- Współpraca Miedzi z Fortuną pokazuje, jak ważne w sporcie i biznesie jest zaufanie i budowanie długofalowych relacji. Nieprzerwanie możemy liczyć na ogromne wsparcie ze strony Fortuny, za co jesteśmy wdzięczni. Wierzę, że ta współpraca nadal będzie przynosić obu stronom korzyści i wiele satysfakcji - mówi Tomasz Brusiło, Członek Zarządu Miedzi.

- Przedłużenie umowy sponsorskiej jest naturalną konsekwencją udanej współpracy między Miedzią Legnica a Fortuną. Wypracowaliśmy wzajemne zaufanie przez kilka lat wspólnych działań, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Wierzymy w ambitne plany Klubu i mamy nadzieję, że już wkrótce razem będziemy świętować kolejne sukcesy - mówi Leszek Haba, Członek Zarządu, Dyrektor Marketingu Fortuna zakłady bukmacherskie.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy