REKLAMA
REKLAMA

Rumin wzmocnił ofensywę GKS-u Jastrzębie

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: GKS Jastrzębie  |  06.08.2020 12:04
Rumin wzmocnił ofensywę GKS-u Jastrzębie

Daniel Rumin  |  fot. GKS Jastrzębie-Zdrówj

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Nowym napastnikiem GKS-u Jastrzębie został Daniel Rumin. W rundzie wiosennej poprzedniego sezonu 23-letni zawodnik występował w barwach drugoligowej Skry Częstochowa.

Ubiegły sezon nowy zawodnik GKS-u Jastrzębie rozpoczął w GKS-ie Katowice. W 12 spotkaniach, podczas których przebywał na boisku przez niespełna 500 minut, nie wpisał się jednak na listę strzelców.

Rumin w GKS-ie z umową na dwa lata


Lepiej było wiosną tego roku, kiedy to w barwach drugoligowca z Częstochowy w 13 meczach zdobył sześć bramek. Najlepszy w karierze Rumina pod względem zdobyczy bramkowych był sezon 2017/2018. Wtedy to, również jako gracz Skry Częstochowa, ale wówczas trzecioligowej, w 33 meczach pokonał bramkarza rywali aż 21 razy, walnie przyczyniając się do awansu Częstochowian, prowadzonych przez trenera Pawła Ścieburę, do II ligi.

Wcześniej przez wiele lat Rumin był także piłkarzem Rakowa Częstochowa. Ofensywny piłkarz związał się z GKS-em Jastrzębie dwuletnim kontraktem z opcją jego przedłużenia o kolejny rok. W zespole z Górnego Śląska zawodnik będzie występował z numerem 99.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco