REKLAMA
REKLAMA

Piast sfinalizował transfer Lipskiego

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Piast Gliwice  |  03.08.2020 20:16
Piast sfinalizował transfer Lipskiego

Patryk Lipski  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Patryk Lipski jest już oficjalnie zawodnikiem Piasta Gliwice. 26-letni pomocnik podpisał z klubem 2,5-letni kontrakt, który będzie obowiązywał do 31 grudnia 2022 roku.

Lipski do zespołu prowadzonego przez Waldemara Fornalika przenosi się na zasadzie definitywnego transferu z Lechii Gdańsk. W zespole z Trójmiasta spędził trzy ostatnie sezony, rozgrywając w ich trakcie 69 spotkań we wszystkich rozgrywkach i dziewięć razy wpisując się w nich na listę strzelców.

Pomocnik na swoim koncie ma łącznie 125 występów w Ekstraklasie, w których zdobył 16 bramek i dołożył do tego 22 asysty.

- Jestem szczęśliwy, że trafiłem do Piasta. Klub pokazał, że zależy mu na tym, żeby mnie pozyskać. To jest najważniejsze, żeby być w miejscu, gdzie będzie się potrzebnym. Nie mogę się doczekać aż dołączę do drużyny, zacznę treningi, a później grę w meczach - powiedział zawodnik, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Lipski dobrym znajomym Fornalika


Pomocnik w przeszłości, podczas swojego pobytu w Ruchu Chorzów, miał już okazję pracować z obecnym trenerem Piasta Gliwice, Waldemarem Fornalikiem.

- Dużo dla mnie znaczy fakt, że znam trenera Waldemara Fornalika, jakie ma metody pracy i oczekiwania. Za czasów naszej współpracy grałem najlepiej i wiem, że te treningi pozwolą mi pokazać swoje umiejętności. Osoba trenera była również bardzo ważna w kontekście wyboru klubu - dodał Patryk Lipski.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy