REKLAMA
REKLAMA

Piast ma nowego bramkarza

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Piast Gliwice  |  28.07.2020 16:26
Piast ma nowego bramkarza

Tomas Huk i Tomas Korun  |  fot. Jakub Ziemianin / LksLodz.pl

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
O sfinalizowaniu transferu kolejnego zawodnika poinformował we wtorek Piast Gliwice. Od nowego sezonu w kadrze drużyny prowadzonej przez Waldemara Fornalika znajdzie się 27-letni bramkarz Karol Szymański.

Szymański do Piasta przenosi się na zasadzie wolnego transferu z Lecha Poznań, w którym występował głównie w zespole rezerw. W drużynie Piasta będzie pełnił funkcję trzeciego bramkarza, wspierając Jakuba Szmatułę i Frantiska Placha.

- Bardzo się cieszę, że tutaj przyszedłem i mogę być częścią Piasta. Klub jest poukładany, wszystko robione jest mądrze i z głową. Przyszedłem tu, aby pomóc w osiąganiu jak najlepszych wyników - powiedział Szymański po podpisaniu dwuletniego kontraktu z zespołem z Gliwic.

W trakcie swojej dotychczasowej kariery, Szymański wystąpił w zaledwie dwóch spotkaniach w Ekstraklasie.

Żyro wzmocnieniem Piasta


W poniedziałek kontrakt z Piastem Gliwice podpisał również Michał Żyro, który powinien być dużym wzmocnieniem zespołu Waldemara Fornalika. Zawodnik ostatni rok spędził w Koronie Kielce i Stali Mielec. W drugim z tych zespołów prezentował wysoką formę, mocno przyczyniając się do jego awansu do PKO Ekstraklasy.

Żyro ma nadzieję, że kłopoty zdrowotne ma już za sobą i w nadchodzącym sezonie będzie mógł nawiązać do świetnych występów w Legii Warszawa na boiskach Ekstraklasy.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy