REKLAMA
REKLAMA

Cracovia ukarana za korupcję. Łagodna kara

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: PZPN  |  27.07.2020 15:44
Cracovia ukarana za korupcję. Łagodna kara

Piłkarze Cracovii  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Komisja Dyscyplinarna Polskiego Związki Piłki Nożnej bardzo łagodnie potraktowała Cracovią, obwinioną o przewinienie dyscyplinarne korupcji w piłce nożnej w rundzie wiosennej sezonu 2003/04.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie klub został ukarany karą finansową w wysokości miliona złotych oraz odjęciem pięciu punktów w rozgrywkach PKO Ekstraklasy w sezonie 2020/21.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej PZPN:

"Komisja Dyscyplinarna Polskiego Związku Piłki Nożnej po rozpoznaniu sprawy klubu MKS Cracovia S.S.A., obwinionego o przewinienie dyscyplinarne korupcji w piłce nożnej w rundzie wiosennej sezonu 2003/2004, postanowiła uwzględnić wniosek MKS Cracovia S.S.A. o dobrowolne poddanie się odpowiedzialności dyscyplinarnej i ukarać klub karą pieniężną w wysokości 1.000.000 zł oraz karą pozbawienia 5 punktów w rozgrywkach Ekstraklasy w nadchodzącym sezonie."
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Joker | 27.07.2020 18:04

Śmieszna kara... Zwłaszcza te milion złoty w sytuacji gdy dzięki korupcji i awansowi do Ekstraklasy zarobili przynajmniej dziesiątki milionów na przestrzeni tych lat.

czerwo1985 | 27.07.2020 18:33

To są jakieś kpiny. Powinni dostać z 5 baniek kary i -5 punktów, ale na rozpoczęcie nowego sezonu w I Lidze. Gdzie powinni zostać wypieprze... z hukiem. Powinni też ponieść kare Ci co takie wyroki wydaja i Ci co je akceptują z Bońkiem na czele. Kolesiostwo i układziki część dalsza!!!!!!!!!!!!!!!ligapolska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy