REKLAMA
REKLAMA

Michał Kołakowski prezesem Arki Gdynia

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Arka Gdynia  |  01.07.2020 13:31
Michał Kołakowski prezesem Arki Gdynia

Prezes Arki Gdynia Michał Kołakowski  |  fot. Stanisław Wrzosek / Arka.gdynia.pl

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
30 czerwca 2020 roku Rada Nadzorcza SSA Arka Gdynia powołała z dniem 1 lipca na funkcję Prezesa Zarządu Michała Kołakowskiego.

Nowy sternik klubu z Trójmiasta od 8 maja 2020 roku jest większościowym akcjonariuszem SSA Arka Gdynia, posiadającym 75 % udziałów spółki.

- Objęcie funkcji wykonawczej w spółce jest dla mnie kolejnym etapem zaangażowania w klub. Pozwoli to na bezpośredni nadzór nad strukturami spółki, ich reorganizacją i usprawnieniem funkcjonowania. Przed nami wiele wyzwań. Jestem przekonany, że pozwoli to na skuteczniejszą realizację planu, który określony został po objęciu przeze mnie pakietu większościowego spółki - powiedział Michał Kołakowski w oficjalnym oświadczeniu Arki Gdynia.

Nowy prezes gdynian kończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe o kierunku międzynarodowe prawo sportowe w szkole prawa i biznesu ISDE w Madrycie. Przez pięć lat pracował jako pośrednik transakcyjny, uczestnicząc w negocjacjach z zawodnikami oraz klubami piłkarskimi.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco