REKLAMA
REKLAMA

Lechia nie przedłuży umowy z Mladenoviciem

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Lechia Gdańsk  |  24.06.2020 14:41
Lechia nie przedłuży umowy z Mladenoviciem

PKO Ekstraklasa  |  fot. Artur Kraszewski / LksLodz.pl

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Filip Mladenovic w meczu przeciwko Piastowi Gliwice będzie miał okazję pożegnać się z gdańską publicznością. Serbowi 30 czerwca kończy się kontrakty z Lechią i nie zostanie on przedłużony.

Zawodnik w porozumieniu z zarządem i sztabem szkoleniowym Lechii Gdańsk zdecydowali się nie przedłużać swojej umowy na lipiec tego roku. Mladenovic występował w Gdańsku od stycznia 2018 roku i odegrał ważną rolę w szeregach obronnych Biało-zielonych. Lewy obrońca w tym czasie wrócił do reprezentacji swojego kraju i zaliczył w niej cztery występy. Oprócz dobrej dyspozycji należał do zawodników najczęściej karanych.

- W imieniu zarządu, sztabu szkoleniowego i kibiców dziękuję mu za wkład, który Filip wniósł do naszego zespołu. Decyzja o nieprzedłużeniu umowy jest umotywowana koniecznością odpowiedzialnego zarządzania budżetem, który w obecnej sytuacji jest zdecydowanie okrojony. Planujemy skład na miarę naszych możliwości finansowych i dlatego musimy się pogodzić z tym, że czasem finansowo nie będziemy w stanie zatrzymać niektórych piłkarzy - podsumował Adam Mandziara, prezes zarządu Lechii Gdańsk.

Z zawodnikami, którzy są wypożyczeni do 30 czerwca klub nadal prowadzi rozmowy.

Lechia Gdańsk po 31 kolejkach z 46 punktami wciąż ma szansę na zajęcie miejsca premiowanego awansem do europejskich pucharów. Na początku lipca drużyna w Poznaniu zmierzy się w półfinale Pucharu Polski i postara się obronić zdobyte przed rokiem trofeum.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
22.09 21:18