REKLAMA
REKLAMA

Trippier oskarżony przez FA

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  01.05.2020 17:34
Trippier oskarżony przez FA

Kieran Trippier  |  fot. Ramil Sitdikov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictu

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Reprezentant Anglii Kieran Tripper został oskarżony przez Angielską Federację Piłkarską (FA) o naruszenie przepisów dotyczących zakładów bukmacherskich - informuje Sky Sports.

Zarzuty te dotyczą rzekomych zakładów związanych z transferem Trippiera z Tottenhamu Hotspur do Atletico Madryt w lipcu 2019 roku. Hiszpański klub zapłacił wówczas za niego 21,7 miliona funtów.

Angielska Federacja Piłkarska poinformowała również, że Trippier ma czas do 18 maja na udzielenie odpowiedzi. 29-latek upiera się jednak, że nigdy nie czerpał korzyści z zakładów, ani od innych osób robiących to w jego imieniu.

- W ciągu ostatnich kilku miesięcy w pełni dobrowolnie podporządkowałem się śledztwu prowadzonemu przez FA i nadal będę to czynił. Chcę jasno powiedzieć, że będąc zawodowym piłkarzem, na żadnym etapie nie postawiłem żadnych zakładów związanych z piłką nożną, ani nie otrzymałem żadnych korzyści finansowych z innych zakładów - powiedział Trippier.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

FCHollywood | 01.05.2020 19:50

Ma szczęście, że jest aktywnym reprezentantem. W przeciwnym razie skończyłby jak Stu.ligapolska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
14.08 15:14