REKLAMA
REKLAMA

Bonus do 300 zł od LV BET na sporty wirtualne

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  22.02.2020 22:22
Bonus do 300 zł od LV BET na sporty wirtualne

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Legalny bukmacher LV BET Lvbet przygotował specjalną dla swoich użytkowników bonus w wysokości do 300 złotych do wykorzystania na bogatą propozycję sportów wirtualnych, którą ma swojej w ofercie. Co należy zrobić, aby otrzymać bonus?

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminNależy w dniach 17-22 marca 2020 roku dokonać na swoje konto LV BET depozytu w minimalnej wysokości 20 złotych. Legalny bukmacher przyzna wówczas bonus w wysokości 50 procent od depozytu maksymalnie do kwoty 300 złotych. Oznacza to, że dokonując depozytu na kwotę 100 złotych otrzymamy bonus w wysokości 50 złotych. W przypadku depozytu na kwotę 600 złotych, na nasze konto trafi bonus w wysokości 300 złotych!


Przejdź na stronę LV BET


Trzeba jednak pamiętać, że środki bonusowe podlegają 6-krotnemu obrotowi tylko i wyłącznie na ofertę Sportów Wirtualnych. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo.

LV BET informuje również, że jeżeli klient ma aktywny inny bonus, to "bonus na sporty wirtualne" zostanie dodany i będzie czekał w tak zwanej kolejce bonusowej do momentu, kiedy aktywny bonus zostanie wykorzystany i rozliczony lub anulowany. W momencie rozliczenia poprzedniego bonusu z kolejki bonusowej, dostępne na koncie gracza środki własne muszą być minimum w wysokości kwoty, którą wpłacano odbierając bonus. Jeśli środku własne gracza będą niższe, niż kwota przy wpłacie, bonus zostanie skasowany. W innych propozycjach bukmachera dla swoich użytkowników przeczytacie w naszej recenzji LV BET.


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco