REKLAMA
REKLAMA

PZP za zawieszeniem wszystkich rozgrywek

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  13.03.2020 11:29
PZP za zawieszeniem wszystkich rozgrywek

Piłki w siatce  |  fot. Sport Pictures

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Polski Związek Piłkarzy wystosował do Polskiego Związku Piłki Nożnej, Ekstraklasy SA oraz klubów piłkarskich apel o zawieszenie rozgrywek piłkarskich na wszystkich szczeblach.

Komunikat Polskiego Związku Piłkarzy


"W związku z dynamicznym rozwojem przypadków zakażeń wirusem COVID – 19 Polski Związek Piłkarzy, w trosce o bezpieczeństwo zawodników, sztabów szkoleniowych i członków ich rodzin, wystąpił do PZPN i Ekstraklasy oraz Klubów Piłkarskich z apelem o zawieszenie rozgrywek piłki nożnej na wszystkich szczeblach.

Skala rozprzestrzeniania się wirusa i związane z nim zagrożenia zmuszają do podejmowania radykalnych działań w trosce o dobro społeczne. Z tych względów dalsze prowadzenie rozgrywek, nawet bez udziału publiczności, uznaliśmy za dalece nie wystarczające.

Z tego względu zaapelowaliśmy do wszystkich zainteresowanych stron o rozsądną decyzję czasowego zawieszenia rozgrywek, a następnie – w zależności od sytuacji – o ich kontynuację lub zakończenie na obecnym etapie. Uważamy, że dzięki temu posunięciu możemy uniknąć szeregu nieodwracalnych skutków, a po ustaniu stanu zagrożenia, szybciej wrócić do normalnej rzeczywistości."
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco