REKLAMA
REKLAMA

Bukmacher sponsorem lidera I ligi

dodał: CB  |  źródło: Informacja prasowa  |  28.02.2020 13:44
Bukmacher sponsorem lidera I ligi

Totalbet nowym sponsorem Warty Poznań  |  Warta Poznań

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
W ten weekend zostaną wznowione rozgrywki na zapleczu Ekstraklasy. Prowadząca w tabeli Warta Poznań, pozyskała w przerwie zimowej nowego strategicznego sponsora z branży zakładów sportowych.

Na koszulkach piłkarzy Warty pojawi się logo firmy bukmacherskiej TOTALbet, jednego z legalnych bukmacherów działających na polskim rynku na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów.

Umowa zakłada współpracę sponsoringową przynajmniej do końca sezonu 2020/21.

- Razem chcemy zagrać w Ekstraklasie. Jako sponsor strategiczny planujemy szereg akcji marketingowych, zarówno o zasięgu lokalnym, jak i ogólnopolskim. Logo bukmachera pojawi się w centralnym miejscu koszulki, będzie wyeksponowane na bandach wokół boiska, w klubowych social mediach czy na biletach -  - informuje TOTALbet w komunikacie prasowym.

- Z tytułem sponsora strategicznego wiąże się duża odpowiedzialność, zwłaszcza gdy dotyczy to klubu z takimi tradycjami, jak Warta Poznań. Cieszymy się, że dołączamy do zielonej rodziny. Mam nadzieję na wspólny rozwój i że wkrótce razem zagramy w Ekstraklasie – komentuje wiceprezes zarządu TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Marcin Giera.

Poznań jest ważnym ośrodkiem dla bukmacherskiej działalności TOTALbet, dlatego firma postawi na bezpośrednią relację z kibicami. Wkrótce fani Warty będą mogli skorzystać z dedykowanych promocji, a także z najszerszej oferty zakładów na mecze swojej drużyny.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco