REKLAMA
REKLAMA

Stokowiec: Lechia to duży klub i nowi chcą spełniać marzenia

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  13.02.2020 22:02
Stokowiec: Lechia to duży klub i nowi chcą spełniać marzenia

Piotr Stokowiec  |  fot. ASInfo

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
- Był to tydzień trudny pod względem organizacyjnym. Przyszło dużo nowych zawodników i trochę było takiego pozytywnego zamieszania - wyznał Piotr Stokowiec w rozmowie z oficjalnym serwisem Lechii Gdańsk.

Zespół z Trójmiasta podejmie w piątek wieczorem przed własną publicznością broniący tytułu Piast Gliwice. Obie drużyny dzielą w tabeli PKO Ekstraklasy zaledwie trzy punkty.

- Większość nowych zawodników ma umiejętności, ale pytanie co z tym zrobią. Jakie będzie ich nastawienie i motywacja do pracy - podkreślił opiekun Lechii Gdańsk.

- Obiecujemy sobie po wszystkich dużo, ale patrzymy też na historię, kiedy ostatnio grali. Znamy przykład Artura Sobiecha, który wyszedł w Turcji w pierwszym meczu nieprzygotowany i od razu złapał kontuzję. Nie jest sztuką zrobić błąd - zaznaczył szkoleniowiec drużyny z Trójmiasta.

- Saief był już u nas wcześniej, rozmawialiśmy nie raz. Zna Łukasza Teodorczyka i on też pomógł w tym transferze. Widać w tych chłopakach głód, że chcą coś udowodnić. Dla większości jest to duży klub i chcą tu spełniać marzenia. Takich też potrzebujemy - podsumował Stokowiec.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco