Skromny triumf Lechii

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: LigaPolska.pl  |  14.02.2020 22:25

Flavio Paixao  |  fot. ASInfo

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Zawodnicy Lechii - w meczu polskiej ekstraklasy - wygrali z Piastem 1:0. Bramkę dla triumfatorów zdobył Paixao.

Jak zagrały te kluby w swoich pierwszych spotkaniach po przerwie zimowej? Piłkarze Lechii zremisowali na wyjeździe ze Śląskiem 2:2. Z kolei podopieczni Fornalika pokonali na własnym terenie Zagłębie 2:0.

Do przerwy powinni prowadzić gospodarze. W 32. minucie rzutu karnego nie wykorzystał jednak Paixao, który huknął w poprzeczkę.

Portugalczyk zrehabilitował się po zmianie stron. W 63. minucie zawodnik klubu z Gdańska wykorzystał podanie od Gajosa i nie dał szans golkiperowi rywali na skuteczną interwencję.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i gospodarze skromnie pokonali mistrzów naszego kraju 1:0.

Lechia - Piast 1:0 (0:0)

1:0 Paixao 63'