Udany come back Pogoni

dodał: Kejar  |  źródło: LigaPolska.pl  |  09.02.2020 14:23

Paweł Cibicki  |  fot. Pogoń Szczecin

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów
Gracze Wisły Płock przegrali z Pogonią 2:3. Warto dodać, że jeszcze w 72. minucie gospodarze prowadzili tutaj dwoma trafieniami.

Jak wyglądał ten mecz? Gospodarze wyszli na prowadzenie w dziewiątej minucie.  Wtedy to niefortunnie interweniował Triantafyllopoulos, który skierował piłkę do własnej siatki.

Taki stan rzeczy utrzymywał się do 72. minuty. Wtedy to podwyższył Rzeźniczak. Wydawało się, że gospodarze są naprawdę bardzo blisko zdobycia kompletu punktów.

Goście nie zamierzali jednak składać broni. Najpierw z rzutu karnego nie pomylił się Spiridonović. Kilka minut potem do wyrównania doprowadził natomiast Listkowski.

To nie był jednak koniec emocji w tej potyczce. W 82. minucie swojego pierwszego gola w barwach nowego klubu zdobył Cibicki. Finalnie przyjezdni pokonali zatem Nafciarzy 3:2.

Płock - Pogoń 2:3 (1:0)

1:0 Triantafyllopoulos 9' (sam.)
2:0 Rzeźniczak 72'
2:1 Spiridonović 77' (k.)
2:2 Listkowski 80'
2:3 Cibicki 82'