REKLAMA
REKLAMA

Nowi bukmacherzy w Polsce w 2020 roku

dodał: CB  |  źródło: Goal.pl  |  27.01.2020 15:02
Nowi bukmacherzy w Polsce w 2020 roku

Prezes Superbet Aleš Dobeš i Jerzy Dudek  |  goal.pl

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Zakłady bukmacherskie w Polsce to rynek, który ciągle rośnie. Szacuje się, że obroty legalnych bukmacherów osiągnęły poziom 6,7 mld złotych w 2019 roku.

Oznacza to blisko 30 procentowy wzrost w porównaniu z rokiem poprzednim. Udział w tym rosnącym rynku chcą mieć kolejne firmy.

Na początku 2020 roku klienci firm bukmacherskich mogli obstawiać już w 14 różnych serwisach działających na podstawie licencji Ministerstwa Finansów. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce na rynku legalnych zakładów pojawią się następne takie strony.

OKbet zakłady bukmacherskie


Na debiut nadal czeka OKbet należący do spółki Polski Bukmacher Sp. z o.o. z Dąbrowy Górniczej, która otrzymała też licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów w sieci pod adresem noblebet.pl (ten serwis jest już aktywny od września). Co ciekawe, w grudniu pod adresem okbet.pl pojawiła się oferta zakładów. Było to najprawdopodobniej wynikiem błędu programistów pracujących nad serwisem i po chwili strona zniknęła z sieci.Superbet zakłady bukmacherskie


Od dawna działa strona superbet.pl, ale ciągle służy ona jedynie klientom punktów stacjonarnych prowadzonych przez Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z Katowic.

Lider rynku zakładów bukmacherskich w Rumunii, debiutował w Polsce w listopadzie 2017 roku. Już wtedy firma zapowiadała uruchomienie zakładów w internecie, jednak licencję na taką działalność Superbet otrzymał dopiero 24 października 2019 roku.

Uruchomienia oferty w sieci można się spodziewać w pierwszych miesiącach 2020 roku. Trudno się spodziewać by Superbet przegapił gorący okres przed i w trakcie piłkarskich Mistrzostw Europy.BestBet24 zakłady bukmacherskie


Kolejna firma, która ma już licencję ministerstwa na prowadzenie zakładów w internecie (oraz w punktach stacjonarnych) to BestBet Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Bukmacher ten będzie działał pod adresem bestbet24.pl.

BestBet szuka aktualnie partnerów zainteresowanych prowadzeniem punktów bukmacherskich i pracuje nad swoją stroną internetową. Firma zapewnia, że będzie pozytywnie wyróżniała się na rynku zakładów sportowych w Polsce. Wkrótce powinniśmy poznać termin oficjalnego debiutu. Nastąpi on w 2020 roku.

Niewiele natomiast wiadomo na temat startu bukmachera Typiko.pl należącego do Betx Polska Sp. z o.o. Z Bielska-Białej. Firma ta jest w posiadaniu zezwolenia Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych od listopada 2018 roku.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
14.08 15:14