REKLAMA
REKLAMA

Oficjalnie: Starzyński z nowym kontraktem w Zagłębiu Lubin

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Zagłębie Lubin  |  17.01.2020 10:19
Oficjalnie: Starzyński z nowym kontraktem w Zagłębiu Lubin

Filip Starzyński  |  fot. Zagłębie Lubin

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Ofensywny pomocnik Filip Starzyński przedłużył kontrakt z KGHM Zagłębiem Lubin. Umowa, która wejdzie w życie 1 lipca 2020 roku została parafowana na okres trzech lat.

28-letni pomocnik trafił do Lubina w lipcu 2016 roku. Wcześniej przez pół roku występował w zespole Miedziowych na zasadzie wypożyczenia. W tym czasie odegrał bardzo ważną rolę w zdobyciu brązowego medalu Mistrzostw Polski w sezonie 2015/2016. Definitywnie zawodnikiem KGHM Zagłębia stał się 19 lipca 2016 roku.

Przez trzy i pół roku rozegrał 125 spotkań w miedziano-biało-zielonych barwach, w których zdobył 33 bramki i zanotował 34 asysty.

- Jestem bardzo zadowolony, że udało nam się dojść do porozumienia. Mam nadzieję, że wraz z zespołem będziemy odnosić sukcesy, bo gdybym w to nie wierzył, nie podpisałbym nowego kontraktu. Negocjacje nie były łatwe, ale przebiegły na tyle sprawnie, że nie miałem problemu z podjęciem decyzji, gdzie chcę kontynuować swoją karierę. Chciałbym podziękować całemu klubowi za okazane wsparcie. Cieszę się, że zostanę w Lubinie na kolejne trzy lata - mówił zawodnik tuż po podpisaniu nowego kontraktu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
20.09 19:26