REKLAMA
REKLAMA

Jirka dołączył do Górnika Zabrze

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  10.01.2020 23:08
Jirka dołączył do Górnika Zabrze

Górnik Zabrze  |  fot. Łukasz Pawlik

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Erik Jirka został nowym zawodnikiem Górnika Zabrze - poinformowali czternastokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Słowacki skrzydłowy będzie grał w ekipie z Górnego Śląska na zasadzie wypożyczenia z serbskiej Crveny Zvezdy Belgrad. Wcześniej w podobny sposób reprezentował również FK Radnicki Niś.

22-letni wychowanek Spartaka Trnava ma na swoim koncie siedemnaście występów w trzech kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Słowacji. Jesienią zagrał w szesnastu ligowych spotkaniach, zdobywając cztery bramki i notując tyle samo asyst.

- To młody, utalentowany i bardzo zdeterminowany piłkarz, który odgrywał bardzo ważną rolę w Spartaku Trnava w świetnym dla drużyny okresie. Ostatnio, już jako piłkarz Crveny Zvezdy, grał na wypożyczeniu, prezentując bardzo dobrą dyspozycję - podkreślił Dariusz Czernik.

- Erik gra głównie na prawej pomocy, ale doskonale radzi sobie również na lewym skrzydle oraz w ataku. Jest szybki, dynamiczny, umiejętnie łączy grę w defensywie i ofensywie. Wierzymy, że wiosną będzie ważną postacią zespołu - dodał członek zarządu czternastokrotnych mistrzów Polski.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco