REKLAMA
REKLAMA

Rząsa: Bardzo mocno liczymy na Skórasia

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  05.01.2020 10:43
Rząsa: Bardzo mocno liczymy na Skórasia

Tomasz Rząsa  |  fot. Foto Olimpik

Piłkarze wracają na boiska!
Dyrektor sportowy Lecha Poznań Tomasz Rząsa jest przekonany, że wracający z wypożyczenia do Rakowa Częstochowa Michał Skóraś będzie silnym punktem Kolejorza w rundzie wiosennej PKO Ekstraklasy.

Siedmiokrotni mistrzowie Polski zajmują po rundzie jesiennej piąte miejsce w tabeli, tracąc siedem punktów do liderującej w klasyfikacji Legii Warszawa.

- Bardzo mocno na niego liczymy. Wierzymy, że będzie się rozwijał tak, jak do tej pory. Rozegrał piętnaście meczów w ekipie beniaminka i zbierał bardzo dobre recenzje - podkreślił Rząsa w rozmowie z oficjalnym serwisem klubu z Wielkopolski.

- Michał może zagrać na kilku pozycjach, ale trener Dariusz Żuraw widzi go w roli skrzydłowego. Raków grał w nieco innym systemie, bo przy trójce stoperów Michał grał też jako wahadłowy, ale jeśli zajdzie potrzeba, bez wątpienia może również biegać u nas na prawej stronie defensywy. Sztab planuje ustawiać go nawet nieco wyżej - zaznaczył dyrektor sportowy siedmiokrotnych mistrzów Polski, który szybko uciął spekulacje o ewentualnym kolejnym wypożyczeniu utalentowanego zawodnika.

- Michał zostaje z nami na pewno na rundę wiosenną. Dostał informację, że trenuje z pierwszym zespołem i walczy o miejsce w składzie. Tak jak mówiłem, liczymy na niego - podsumował wątek Tomasz Rząsa.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
31.05 16:58
31.05 14:24
30.05 21:53
30.05 19:20
30.05 16:52