REKLAMA
REKLAMA

Badia: Musimy mieć zdrową analizę sytuacji

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  26.12.2019 09:06
Badia: Musimy mieć zdrową analizę sytuacji

Gerard Badia  |  fot. ASInfo

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
- Ten ostatni okres nie był udany. Przegraliśmy za dużo meczów - wyznał Gerard Badia w rozmowie z oficjalnym serwisem Piasta Gliwice.

Aktualni mistrzowie Polski przed rundą wiosenną zajmują szóste miejsce w tabeli rozgrywek PKO Ekstraklasy. Podopieczni Waldemara Fornalika tracą siedem punktów do liderującej Legii Warszawa.

- Udajemy się na odpoczynek w słabych nastrojach. Musimy wrócić silniejsi, z czystymi głowami, by z determinacją pracować. Ta końcówka nie może przyćmić tego, co udało nam się osiągnąć - podkreślił Hiszpan.

- Jesteśmy najlepszą drużyną w Polsce 2019 roku. Nie możemy zapominać, że nazywamy się Piast Gliwice, musimy twardo stąpać po ziemi. Oczywiście wszyscy chcemy wygrywać w każdym meczu i co roku zdobywać mistrzostwo, ale musimy też mieć zdrową analizę sytuacji - stwierdził podopieczny byłego selekcjonera kadry.

- Wciąż jesteśmy małym klubem, większym niż jeszcze jakiś czas temu, ale który stara się rywalizować z tymi zespołami, które mają dużo lepsze warunki, większe budżety. Ciężko nam się z nimi porównywać, a to my zrobiliśmy mistrza. To jest niezwykle ważne dla klubu oraz miasta. Nie zawsze uda się wygrać mecz, ale będziemy się starać, żeby Piast na końcu znalazł się jak najwyżej - zapowiada Badia.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco