REKLAMA
REKLAMA

Black Friday u legalnych bukmacherów!

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  22.02.2020 22:22
Black Friday u legalnych bukmacherów!

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Black Friday i legalni polscy bukmacherzy? Tak! Przygotowaliśmy dla Was zbiór specjalnych ofert bukmacherów z okazji "czarnego piątku". Jest bardzo ciekawie!

Black Friday w LV BET już od czwartku! Bonus 200 zł


Black Friday w Lvbet wystartował już w czwartek! Legalny polski bukmacher przygotował dla swoich użytkownik bonus w wysokości do 200 zł! Co należy zrobić, aby go otrzymać?

Aby otrzymać bonus w promocji Black Friday w Lvbet należy dokonać depozytu w wysokości minimum 25 złotych wybierając "Bonus do 200 złotych" widoczny na koncie. Bonus jest dostępny dla użytkowników, którzy dokonali minimum jednego depozytu.

Po wniesieniu depozytu otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego "x25". Następnie należy przygotować kupon kombi (minimum z trzema zdarzeniami i kursem łącznym minimum 2.50 oraz minimalnym kursem na selekcję 1.25) za otrzymane środki bonusowe, a następnie aktywować na kuponie mnożnik kursu całkowitego "x25".

Bonus o równowartości 200 złotych (bonus 8 złotych z mnożnikiem kursu x25) otrzymasz wnosząc depozyt w wysokości 400 złotych.


Przejdź na stronę LV BET


Promocja obowiązuje do 29 listopada (piątek) do godziny 23:59.

Warto również pamiętać, że kwota depozytu uprawniającą do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega trzykrotnego obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedno zdarzenie powinno być z kursem minimalnym 1.50.

Betclic zwraca podatek z okazji Black Friday!


Już w piątek (29 listopada) będzie można skorzystać z najnowszej promocji legalnego bukmachera Betclic, który przygotował specjalną ofertę dla swoich użytkowników z okazji Black Friday. Wyjaśniamy na czym polega!
Aby wziąć udział w promocji należy przede wszystkim kliknąć w przycisk "Dołącz tutaj" znajdujący się pod grafiką promocji na stronie Betclic.

Następnie wystarczy stawiać w piątek kupony na dowolne wydarzenia, za dowolną stawkę, z kursem minimalnym 1.50. Co zrobi Betclic? Zwróci ci równowartość podatku w bonusie aż do 100 zł! Nie ma znaczenia, czy kupon okaże się trafiony, czy nie – otrzymasz zwrot podatku w formie bonusu. Oczywiście możesz postawić kilka kuponów i z każdego otrzymasz zwrot podatku, aż do osiągnięcia łącznej kwoty 100 zł bonusu.


Przejdź na stronę Betclic


Warto również pamiętać, że aby można było dokonać wypłaty bonusu musi zostać obrócony 6 razy przy minimalnym kursie 2.00 w ciągu 7 dni od jego przyznania.

Zakład bez ryzyka 200 zł od Fortuny na Black Friday


Legalny bukmacher Fortuna z okazji Black Friday przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników. Każdy może bowiem skorzystać z zakładu bez ryzyka do 200 zł (a nie do 100 złotych jak to ma miejsce w standardowej ofercie).

Jeśli postawisz na kuponie zdarzenie lub zdarzenia, które ostatecznie trafnie wytypujesz, to cała wygrana trafia na Twoje konto. Gdyby jednak koniec końców z jakiegoś powodu zabrakło Ci szczęścia, to Fortuna zwraca Ci wysokość stawki (minus podatek), do wysokości 200 zł.

Promocja wystartuje 29 listopada (piątek) o godzinie 9:00, a zakończy się dopiero 2 grudnia (poniedziałek) o godzinie 17:00.


Przejdź na stronę Fortuny


Jednocześnie nowi użytkownicy mogą skorzystać także z bonusu powitalnego 100% do 1000 złotych. Dzięki temu pierwszy depozyt zostanie podwojony, do maksymalnej kwoty 1000 zł. Więcej przeczytacie w naszej recenzji bukmachera Fortuna.

forBET zarządził "podwyżki" z okazji Black Friday


Ofertę z okazji Black Friday dla swoich klientów przygotował również forBET. Legalny bukmacher zarządził w piątek "podwyżki" i to aż 2-krotne!

Jak skorzystać z oferty MaxiZysk? Należy w piątek (29 listopada) wpłacić depozyt w kwocie minimum 20 złotych, a wpłacone środki utrzymają mnożnik MaxiZysk (x2), który będzie można wykorzystać w ciągu 48 godzin na zdarzenia z oferty przedmeczowej lub/i na żywo piłki nożnej: Premier eague, La Liga, Bunesliga, Serie A, Ligue i/lub Ekstraklasy. W przypadku wygranej Twój zysk zostanie podwojony!

Aby zagrać kupon MaxiZysk należy wybrać go z list sald dostępnych na kuponie. Po jego wyborze należy nim zagrać jednokrotnie za całą kwotę (jeden kupon) kuponem AKO z min. trzema zdarzeniami, a kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić min. 1.40.


Przejdź na stronę forBET


Warto jednak pamiętać, że mnożnik MaxiZysk przysługuje dla kwoty do maksymalnie 200 złotych, czyli za depozyt powyżej 200 złotych gracz otrzyma MaxiZysk da kwoty 200 złotych. Maksymalna wygrana na kuponie z mnożnikiem MaxiZysk to 2279 złotych.

STS na Black Friday zwraca 14 zł


Legalny bukmacher STS przygotował dla swoich klientów bardzo prostą promocję. Jeżeli postawisz kupon za dokładnie 29 zł i okaże się przegrany, otrzymać zwrot w wysokości 14 złotych na konto bonusowe.

Aby wziąć udział w promocji należy w piątek przygotować zakład AKO złożony z wyłącznie trzech zdarzeń o kursie minimalnym 1,50 każde, a następnie zagrać go za 29 złotych. Warto jednak pamiętać, że oferta jest ważna tylko w piątek (29 listopada) w godzinach 01:00-23:59. Kupon musi zostać rozliczony w czasie jej trwania.

Warunkiem wypłacenia środków bonusowych jest wykonanie obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Do obrotu zaliczają się stawki z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środku zostaną przypisane do konta depozytowego.


Przejdź na stronę STS


Etoto z bonusem 300% do 300 zł


Legalny bukmacher Etoto oferuje swoim użytkownikom skorzystanie z bonusu 300% od wpłaty, do maksymalnie 300 złotych. Aby go otrzymać należy dokonać wpłaty co najmniej 1 zł wpisując podczas wpłaty w oknie "Wprowadź kod bonusu" kod BLACKBONUS. Tym samym wpłacając 100 złotych otrzymasz 300 złotych!


Przejdź na stronę Etoto


Aby wypłacić bonus należy czterokrotnie obrócić sumą bonusu i wpłaty (maksymalna kwota wpłaty liczonej do obrotu to ta, pozwalającą uzyskać maksymalną wartość bonusu). Aby zakłady zostały zaliczone do obrotu muszą spełniać kilka warunków. Muszą to być zakłady przedmeczowe oraz LIVE, minimalny kurs zakładu pojedynczego musi wynosić minimum 2.20, natomiast przy zakładzie wielokrotnym kurs całego kuponu minimum 2.20, natomiast kurs każdego zdarzenia na kuponie minimum 1.30. Użytkownik ma 30 dni na obrót bonusem, liczonym od chwili jego otrzymania.

Happy Hours z 50% bonus w PZBuk


Również legalny bukmacher PZBuk przygotował dla swoich użytkowników specjalną ofertę z okazji Black Friday. Co ofertuje? W ramach promocji Happy Hpurs podwaja punkty gracza za każdą aktywność na stronie. Ale to nie wszystko. PZBuk dorzuca również 50% bonus od depozytu dla wszystkich, którzy zapiszą się do promocji.

Co należy zrobić, aby skorzystać z bonusu? To proste. Wystarczy zapisać się do promocji przez przycisk dostępny na stronie promocyjnej. Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 2000 zł. Maksymalna kwota bonusu to 1000 złotych.

Warunkiem wypłaty bonusu jest jego obrót. Aby tego dokonać należy dokonać zakładów w wysokości trzykrotności sumy wpłaty oraz bonusu na zakładach wielokrotnych z minimalnym łącznym kursem 2.0. Od momentu aktywowania oferty użytkownik ma 21 dni na dokonanie wymaganego obrotu środkami.

Oferta obowiązuje do 30 listopada (sobota) do godziny 23:59.


Przejdź na stronę PZBuk


Artykuł będzie aktualizowany wraz z pojawiającymi się kolejnymi ofertami.


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
20.09 19:26