Nafciarze na remis z Arką

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: LigaPolska.pl  |  03.05.2019 19:50

Leszek Ojrzyński  |  fot. ASInfo

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Gracze z Płocka zremisowali u siebie z Arką 1:1. W tym momencie Nafciarze mają pięć punktów przewagi nad strefą spadkową, a gdynianie cztery.

Jak wyglądał ten mecz? Goście szybko stworzyli sobie dobrą sytuację. Już w trzeciej minucie szansę miał Nalepa, ale Żynel zdołał sparować futbolówkę na rzut rożny.

W 16. minucie McGing zagrał go Zawady. Napastnik gospodarzy strzelał głową, ale niecelnie.

Kilka minut przed przerwą gospodarze mieli rzut wolny. Do piłki podszedł Furman. Było blisko, lecz ostatecznie pomocnik trafił tylko w boczną siatkę.

W 47. minucie Stefanović precyzyjnie podał do Zawady. Temu pozostało tylko skierować piłkę do siatki przyjezdnych. Gospodarze objęli zatem prowadzenie.

W 76. minucie Zawada starał się zagrać do Urygi. Defensor Wisły nie sięgnął jednak futbolówki i cały czas było 1:0 dla Nafciarzy.

W 85. minucie Furman wykorzystał błąd Deji. Uderzył na bramkę rywali, lecz Steibors skutecznie interweniował. Kilka minut potem Żynel poradził sobie z uderzeniem Dancha.

Finalnie wynik tego spotkania uległ zmianie w doliczonym czasie gry. Bramkę na wagę remisu zdobył Helstrup.

Płock - Arka 1:1 (0:0)

1:0 Zawada 47'
1:1 Helstrup 90+4'