38-latek nie ma dość. Negocjuje z klubem Ekstraklasy

Leandro
Leandro Pressfocus

Leandro w tym roku skończy 39 lat. Brazylijczyk pożegnał się z Górnikiem Łęczna, ale prowadzi rozmowy z ekstraklasowym klubem.

  • Od nowego sezonu Leandro nie będzie już reprezentował Górnika Łęczna
  • Brazylijczyk nie przedłuży wygasającego kontraktu
  • 38-latek może jednak zostać w Ekstraklasie

Leandro może zdecydować się na kolejny powrót

Do Polski Leandro trafił mając 30 lat. Od tego czasu minęło osiem lat, a Brazylijczyk zdążył zagrać dla trzech klubów. Najpierw reprezentował Koronę Kielce. Później dołączył do Górnika Łęczna, którego z przerwą na występy dla Stali Mielec, reprezentował przez pięć lat. W tym czasie piłkarz zadomowił się w drużynie z województwa Lubelskiego. Łącznie zagrał dla niej aż 171 meczów. Teraz opuszcza jednak zespół. Z tej okazji pożegnał się z klubem.

Chciałem podziękować całej górniczej rodzinie za to co zrobiliście dla mojej kariery. Dziękuje wszystkim kibicom za wsparcie przez cały mój pobyt w Łęcznej. Dziękuje również zarządowi klubu, sztabom szkoleniowym, każdemu zawodnikowi z którym tutaj grałem – powiedział Leandro.

To były fantastyczne trzy lata i niezapomniane momenty. Zrobiliśmy w tym czasie dwa awanse – z drugiej ligi do pierwszej, a potem z pierwszej do Ekstraklasy. Niestety w tym sezonie nie udało się utrzymać w najwyższej klasie rozgrywkowej. Życzę jak najlepiej klubowi który zrobił dla mnie bardzo dużo. Uważam, że Górnik jak najszybciej wróci do Ekstraklasy. Dziękuje Wam za wszystko jeszcze raz i do zobaczenia! – dodał Brazylijczyk.

Zdawać by się mogło, że Leandro, który skończy w tym roku 39 lat, postanowi przejść na emeryturę. Tymczasem Brazylijczyka wciąż możemy oglądać na poziomie Ekstraklasy. Dziennikarz Przeglądu Sportowego Jarosław Koliński, poinformował, że piłkarz negocjuje ze swoim byłym klubem, czyli Stalą Mielec.

Czytaj także: Raków planuje przebudować ofensywę

Komentarze