Pogoń wygrywa ze Śląskiem

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: LigaPolska.pl  |  20.12.2018 19:54

Lotto Ekstraklasa

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Pogoń Szczecin potwierdziła świetną formę w meczach przed własną publicznością, Portowcy w otwierającym rywalizację meczu 20. kolejki Lotto Ekstraklasy, pokonali 2:1 Śląsk Wrocław, choć do przerwy jeszcze przegrywali.

W pierwszej połowie kibice oglądali wyrównane spotkanie, ale na przerwę w zdecydowanie lepszych humorach schodzili goście z Wrocławia. Po prostopadłym podaniu, kilkadziesiąt metrów z piłką przebiegł Marcin Robak i mając przed sobą tylko bramkarza pewnie trafił do siatki.

W drugiej połowie Pogoń starała się odpowiedzieć i udało jej się to w 67. minucie. Do wyrównana doprowadził Kamil Drygas, który pokonał bramkarza Śląska precyzyjnym strzałem z około czternastu metrów.

Portowcy poszli za ciosem i pięć minut później wyszli na prowadzenie. Po strzale Majewskiego futbolówka odbiła się od słupka i trafiła do Guarrotxeny. Hiszpański napastnik nie miał problemów z umieszczeniem piłki w bramce. Jak się okazało było to trafienie na wagę trzech punktów.

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław 2:1 (0:1)

0:1 Robak 45+2'
1:1 Drygas 67'
2:1 Guarrotxena 72'