REKLAMA
REKLAMA

forBET sponsorem kolejnego piłkarskiego klubu

dodał: pmamczak  |  źródło: Goal.pl  |  02.03.2017 16:11
Od marca nowym sponsorem Motoru Lublin została firma forBET. To kolejny trzecioligowiec w talii legalnego polskiego bukmachera, który coraz prężniej działa na polskim rynku piłkarskim.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że umowę z forBETem podpisał ŁKS. Jako że strategia firmy jest długofalowa, w środę oficjalnie przedstawiono kolejny klub, z którym będzie współpracował bukmacher.

Umowę z forBET podpisał Motor Lublin, mający za sobą 9 sezonów w ekstraklasie, a obecnie występujący w III lidze.

- Na mocy podpisanej umowy forBET przekazywać będzie klubowi stałą kwotą pieniężną, a także kwotę, która zależeć będzie od tego, ilu kibiców Motoru zostanie klientami firmy oraz od zakładów, jakie będą oni zawierać. Już wkrótce na stronie internetowej klubu pojawi się link, przez który fani żółto-biało-niebieskich mogli będą rejestrować się na stronie nowego Sponsora - czytamy na motorlublin.eu, oficjalnej stronie lublinian.

Motor, na którego spodenkach meczowych wiosną pojawi się logotyp forBET, w grupie czwartej III ligi plasuje się dopiero na dziewiątym miejscu. Do lidera, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, po rundzie jesiennej traci aż 13 punktów.

- W III lidze widzimy duży potencjał. Kluby takie jak Motor krok po kroku wchodzą na wyższe poziomy. Wiemy, że w Lublinie miasto, sponsorzy i zawodnicy są zainteresowani tym, by wydarzyły się pozytywne rzeczy. My również chcemy w tym uczestniczyć - powiedział na konferencji prasowej Robert Grzeszczyk, Prezes firmy zajmującej się zakładami bukmacherskimi.

Umowa została podpisana na 12 miesięcy. Piotr Sienkiewicz, Dyrektor ds. Marketingu forBET, zdradził więcej jej szczegółów: - Jednym z elementów naszej umowy w Klubem jest aktywność jego Kibiców. To bardzo proste - im więcej osób będzie zawierać u nas zakłady, tym większą transzę co miesiąc przekazywać będziemy do klubowej kasy - przyznał.

Legalny polski bukmacher forBET jest również sponsorem serwisów ligapolska.pl i goal.pl.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
04.07 16:54