REKLAMA
REKLAMA

Magiera: Dla meczu z Realem warto żyć

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  18.10.2016 10:05
- Można różnie mobilizować piłkarzy na mecz z Realem. To jednak spotkanie, dla którego warto żyć. Wielu zawodników marzy, by na tym poziomie wyjść na murawę Estadio Santiago Bernabeu. Cieszę się, że gramy z Realem, bo polska piłka może pokazać się w wielkim świecie - mówił przed wtorkowym pojedynkiem z Królewskimi szkoleniowiec warszawskiej Legii, Jacek Magiera.

Opiekun mistrzów Polski zadeklarował, że jego podopieczni na pewno nie są na straconej pozycji: - Nie mamy nic do stracenia, a jeśli nasza drużyna dobrze się pokaże, morale wzrośnie. Będziemy chcieli udowodnić, że mistrz Polski potrafi grać w piłkę. Na tę chwilę jest 0:0. Każdy ma szansę. Real jest zdecydowanym faworytem, ale wielokrotnie ta mniej doceniana drużyna była w stanie tworzyć dobre widowisko. Nie składam deklaracji, ale chcemy grać najlepiej jak potrafimy - zapewnił Magiera cytowany przez portal Legia.net.

- Czy siła rywali martwi mnie przed meczem? Nie. Wiadomo jaką siłą dysponuje Real, jakie gwiazdy ma w swoich szeregach. Chcemy sprawić, by przeciwnicy mieli z nami jak najtrudniej. Jak motywuję Bereszyńskiego przed starciem z Ronaldo? Rozmawiał z Pazdanem po meczu Polska-Portugalia. Mówiąc poważnie, analitycznie pokazujemy naszym graczom, jak mierzyć się z konkretnymi przeciwnikami. Ważne, by zachować spokój i koncentrację od pierwszej i do ostatniej minuty. To może sprawić, że zatrzyma się danego rywala - dodał trener stołecznej ekipy.

- Cieszę się, że zagramy na takim stadionie, który zapełni się cały. Z tego powodu to będzie jeszcze lepsze spotkanie. Postaramy czerpać z tego doświadczenie. Mecz w Warszawie odbędzie się przy pustych trybunach i musimy wyciągać - jako klub - wnioski. Jestem przekonany, że nasi kibice będą zachowywali się znakomicie i myślę, że fani Realu mogą być spokojni - podsumował swoją wypowiedź Magiera.

Czytaj również

LM: Real Madryt vs Legia
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy