REKLAMA
REKLAMA

Drzazga: Staram się dawać sygnały trenerowi

dodał: Tomasz Lubczyński  |  źródło: ASInfo  |  10.08.2016 18:15
- To był mecz, o którym na pewno nie zapomnę. Cieszę się, że dałem dobrą zmianę i pomogłem drużynie w awansie - przyznał zawodnik Wisły Kraków, Krzysztof Drzazga (3:3, pd. 4:3) tuż po spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec w Pucharze Polski.

Na listę strzelców po stronie przyjezdnych wpisywali się Adam Mójta, Krzysztof Drzazga, Tomasz Nowak, który dość niefortunnie skierował piłkę do własnej siatki, oraz Denis Popović. Biała Gwiazda w 1/8 finału zmierzy się ze zwycięzcą meczu Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec.

- To był mecz, o którym na pewno nie zapomnę, ale przede wszystkim liczy się nasza wygrana. Cieszę się, że dałem dobrą zmianę i pomogłem drużynie w awansie. Najważniejsze jest dobro zespołu i to, że gramy dalej - stwierdził Krzysztof Drzazga, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

- Dokładnie tak chciałem uderzyć. Widziałem, że bramkarz jest źle ustawiony, co na pewno utrudniło mu interwencję przy tym strzale - zaznaczył.

- Cały czas staram się dawać sygnały trenerowi. Na każdym treningu pracuję z całych sił, by wywalczyć sobie stałe miejsce w składzie. Zaliczyłem już trochę minut na boisku i cieszy, że w końcu udało mi się trafić do siatki. To buduje moją pewność siebie i pozycję w zespole - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco