REKLAMA
REKLAMA

Papadopulos na dłużej w Zagłębiu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  23.06.2015 09:21
Michal Papadopulos przedłużył kontrakt z Zagłębiem Lubin - ogłoszono na stronie internetowej klubu. Nowa umowa czeskiego zawodnika będzie obowiązywała przez dwa sezony.

30-letni piłkarz trafił do "Miedziowych" latem 2012 z rosyjskiego Rostowa. Wcześniej bronił barw Żemczużyny Soczi, Heerenveen, Mlady Boleslaw, Bayeru Leverkusen, Energie Cottbus i Baniku Ostrawa. W wieku 18-lat grał na wypożyczeniu w Arsenalu Londyn.

Papadopulos ma na swoim koncie sześć występów w reprezentacji Czech. Ostatni raz w narodowych barwach zagrał w marcu 2010 roku.

Czeski napastnik w zakończonym sezonie rozegrał 24 mecze w 1. Lidze. Strzelił w nich dziesięć goli i zaliczył trzy asysty. Zagłębie zajęło pierwsze miejsce w tabeli 1. Ligi i awansowało do Ekstraklasy. Dotychczasowy kontrakt Papadopulosa z lubuską drużyną wygasał pod koniec miesiąca.

- Michal to ważny dla Zagłębia zawodnik. Swoje doświadczenie wnosi na ligowe boiska, a także do szatni. Popadopulos chce grać w Lubinie. Podpisał kontrakt opierający się na bardzo motywacyjnych zasadach. To wynika z faktu, że Michal wierzy w siebie i swoje umiejętności, a my jesteśmy przekonani, że to klasowy napastnik. Dołożymy wspólnie wszelkich starań, by Papadopulos wrócił do formy i skuteczności, którymi imponował w swoim premierowym sezonie na boiskach Ekstraklasy - powiedział dyrektor sportowy Zagłębia, Piotr Burlikowski.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco