31 zawodników Wisły Płock znalazło się w kadrze na obóz w Turcji

Piłkarze Wisły Płock
Piłkarze Wisły Płock fot. PressFocus

Wisła Płock z dużymi oczekiwaniami podejdzie do drugiej części sezonu w PKO Ekstraklasie. Jest to między innymi związane z tym, że wiosną Nafciarze będą grać już na przebudowanym obiekcie, na którym będzie mogło pojawić się 15 tysięcy widzów. Tymczasem znana już kadra ekipy z Płock na zgrupowanie w Turcji.

  • Wisła Płock celuje w tej kampanii w miejsce premiowane grą w europejskich pucharach
  • W kadrze Nafciarzy znalazło się 31 piłkarzy na obóz w Belek
  • Płocka ekipa na dzisiaj ma zaplanowane trzy sparingi w Turcji

Wisła Płock od 9 do 22 stycznia w Belek

Wisła Płock jako miejsce, w którym będzie przygotowywać się do wznowienia rozgrywek ligowych, obrała Belek. Jednocześnie trener Pavol Stano zdecydował się na powołanie 31 piłkarzy na obóz w Turcji.

W gronie zawodników powołanych przez trenera Nafciarzy znalazł się między innymi Michał Mokrzycki, który jeszcze niedawno był łączony z powrotem do Ruchu Chorzów. W kadrze płocczan nie znalazł się natomiast kontuzjowany Miroslav Gono.

Kadra Wisły Płock na zgrupowanie w Belek:

Bramkarze: Jakub Burek, Bartłomiej Gradecki, Krzysztof Kamiński, Oskar Lodziński;

Obrońcy: Adam Chrzanowski, Igor Drapiński, Steve Kapuadi, Anton Krywociuk, Aleksander Pawlak, Jakub Rzeźniczak, Martin Sulek, Piotr Tomasik, Wojciech Mazurowski;

Pomocnicy: Paweł Chrupałła, Radosław Cielemęcki, Davo, Dominik Furman, Dawid Kocyła, Dawid Krzyżański, Milan Kvocera, Filip Lesniak, Michał Mokrzycki, Damian Rasak, Mateusz Szwoch, Kristian Vallo, Damian Warchoł, Rafał Wolski;

Napastnicy: Marko Kolar, Mateusz Lewandowski, Łukasz Sekulski, Tomasz Walczak.

Czytaj więcej: Kadra Piasta Gliwice na obóz w L’Abir

Komentarze