REKLAMA
REKLAMA

Sparingpartnerzy Legii w Turcji

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  07.01.2015 15:09
Poznaliśmy rywali, z którymi Legia zmierzy się w trakcie pierwszego zimowego obozu w tureckim Belek. Piłkarze Henninga Berga zagrają z Viktorią Pilzno, Karabachem Agdam i Zenitem Sankt Petersburg. Sztab szkoleniowy "Wojskowych" zrezygnował z rozegrania w Turcji czwartego sparingu - informuje oficjalna strona internetowa stołecznego klubu.

Legioniści rozpoczną przygotowania 14 stycznia, a do Turcji polecą 18 stycznia. Pierwszy sparing mieli zagrać krótko po przylocie do Belek - 21 stycznia, jednak Henning Berg zdecydował się zmodyfikować te plany.

Ostatecznie Legia rozegra w Turcji trzy mecze. 24 stycznia zmierzy się z liderem czeskiej ekstraklasy Viktorią Pilzno, natomiast 27 stycznia "Wojskowych" czekają dwa sparingi, w których wystąpią dwie różne wyjściowe jedenastki.

Wczesnym popołudniem zagrają z uczestnikiem fazy grupowej Ligi Europy Karabachem Agdam (Azerbejdżan), wieczorem z prowadzącym w rosyjskiej Priemjer Lidze Zenitem St. Petersburg. Zenit, podobnie jak Legia, awansował do 1/16 finału LE, gdzie spotka się z PSV Eindhoven.

Turcja:
24 stycznia: Legia - Viktoria Pilzno
27 stycznia: Legia - Karabach Agdam, Legia - Zenit St. Petersburg

28 stycznia legioniści wrócą do Warszawy, jednak nie na długo, bo już 31 stycznia czeka ich wyprawa do Hiszpanii. W Sotogrande zagrają kolejne dwa sparingi w dniach 5 i 6 lutego. - Jednego dnia naszym rywalem na sto procent będzie Dnipro Dniepropietrowsk, jeśli chodzi o drugiego przeciwnika, to jeszcze czekamy na potwierdzenie - mówi kierownik drużyny Konrad Paśniewski.

Hiszpania:
sparingi 5 i 6 lutego, jednym z rywali będzie Dnipro Dniepropietrowsk

10 lutego Legia wróci do Warszawy, a już dzień później wyleci czarterem na spotkanie Pucharu Polski do Wrocławia.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
14.08 15:14