REKLAMA
REKLAMA

Dzalamidze: Zaaklimatyzowałem się

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: jagiellonia.pl/ASInfo  |  20.09.2012 18:57
- W drużynie czuje się bardzo dobrze, świetnie dogaduje się z kolegami i coraz lepiej się z nimi rozumiem. Jednym słowem zaaklimatyzowałem się już i pozostaje tylko dobrze grać - oznajmił pomocnik Jagiellonii Białystok, Nika Dzalamidze.

Gruzin zanotował ostatnio parę dobrych występów, a szczególnie z dobrej strony pokazał się w spotkaniu z Polonią Warszawa. - Nie tylko ja, ale cała drużyna zagrała w pierwszej połowie z "Czarnymi Koszulami" bardzo dobrze. W drugiej niestety czegoś nam zabrakło, Polonia przejęła inicjatywę, atakowała i w końcu strzeliła bramkę - ocenił.

Dzalamidze przyznał również, że jego początki na Podlasiu nie było do końca udane: - Podczas mojego pierwszego sezonu w klubie było mi ciężej. Teraz faktycznie czuje się na boisku lepiej. Może dlatego, że częściej gram na swojej pozycji, czyli ofensywnego pomocnika a nie na skrzydle? - zastanawiał się 20-letni pomocnik.

Teraz "żółto-czerwonych" czeka pojedynek z beniaminkiem Ekstraklasy: - Nie tylko z Piastem ale z każdą drużyną na własnym boisku po prostu musimy wygrywać. Gliwiczanie wygrali już dwa mecze i pewnie będą chcieli z tak trudnego terenu jakim jest Białystok wywieźć chociaż punkt. Będzie im o to jednak niezwykle ciężko, bo na boisko wyjdziemy w silnie zmotywowani i zrobimy wszystko, żeby komplet punktów został w Białymstoku - zapewnił Gruzin.

Na koniec gracz wypowiedział się o grze w reprezentacji Gruzji: - Pojechałem na zgrupowanie kadry U21, zagrałem mecz w którym strzeliłem bramkę i od razu po tym dostałem powołanie do drużyny seniorów. Oczywiście na początku człowiek myśli o tym z kim przyjdzie mu się mierzyć, ale kiedy wychodzi się na boisko, to się o tym zapomina. Grasz dla drużyny i robisz wszystko, żeby wygrać. Ale faktycznie ten mecz był dla mnie takim pozytywnym kopniakiem. Grałem przecież przeciwko mistrzom świata i Europy, przeciwko takim zawodnikom jak Xavi czy Iniesta - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
31.05 16:58
31.05 14:24
30.05 21:53
30.05 19:20
30.05 16:52