REKLAMA
REKLAMA

Tomasz Fornalik z nowym kontraktem

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo/ruchchorzow.com.pl  |  14.08.2012 19:53
Szkoleniowiec Ruchu Chorzów, Tomasz Fornalik, podpisał we wtorek kontrakt z zespołem wicemistrzów Polski. W myśl nowej umowy, będzie prowadził I drużynę Ruchu przez 3 lata 0- czytamy na oficjalnej witrynie "Niebieskich".

- Tomasz Fornalik to zdolny trener, który zdobywał wiedzę i doświadczenie pod okiem najlepszych fachowców. Ma moje pełne poparcie i zaufanie. Jestem przekonany, że prowadzona przez niego drużyna będzie coraz lepszym i bardziej zgranym zespołem, który dobrze zaprezentuje się na ligowych boiskach - zapewnia prezes Ruchu Chorzów Dariusz Smagorowicz.

- Tak jak wspominałem już na konferencji prasowej, w trakcie której oficjalnie przekazano mi prowadzenie I drużyny, bycie szkoleniowcem Ruchu to ogromny zaszczyt, a zarazem duża odpowiedzialność. Zrobię wszystko aby jak najlepiej wykonać powierzone mi zadanie - dodaje trener Fornalik.

Tomasz Fornalik przejął obowiązki I trenera Ruchu 12 lipca, zastępując na tym stanowisku starszego brata Waldemara, który został selekcjonerem reprezentacji Polski. Nowy szkoleniowiec "Niebieskich" otrzymał warunkową licencję Polskiego Związku Piłki Nożnej, która pozwala mu na prowadzenie zespołu Ruchu w Ekstraklasie.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
31.05 16:58
31.05 14:24
30.05 21:53
30.05 19:20
30.05 16:52