REKLAMA
REKLAMA

Hareide: Śląsk nie był tak słaby

dodał: pmamczak  |  źródło: LigaMistrzow.goal.pl  |  02.08.2012 18:35
Szwedzki Helsingborg wygrał 3:0 we Wrocławiu ze Śląskiem w pierwszym pojedynku trzeciej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Poniżej prezentujemy zapis pomeczowej konferencji prasowej z udziałem trenera gości - Age Hareide.

- Nie uważam, że Śląsk był tak słaby, tylko my byliśmy dobrzy. Graliśmy tak, jak chcieliśmy, przez całe spotkanie. W Europie konieczne jest grać dobrze piłką, zwłaszcza na wyjazdach. My to robiliśmy, byliśmy też zdyscyplinowani, trzymaliśmy się planu i uniemożliwiliśmy im dobre granie w piłkę.

- Ważne jest by mieć szacunek do rywali, do Śląska, do polskiego futbolu. Przyjeżdżając do Wrocławia byliśmy pełni szacunku dla mistrzów Polski. Uważam, że moja drużyna zrobiła kawał dobrej roboty uniemożliwiając Śląskowi dobrą grę. Nie zmienia to faktu, że za tydzień musimy zagrać dobrze i podkreślić przewagę z pierwszego meczu.

- Nie można ocenić piłkarza po jednym meczu, ale byłem trenerem w Norwegii, gdy Sebastian Mila grał w tamtejszej lidze. Myślę, że każdemu piłkarzowi potrzeba pewności siebie, a dzisiaj tego mu zabrakło. To dobry piłkarz, bardzo dobrze gra z piłką przy nodze, dużo pracuje na boisku. Prawda jest taka, że dzisiaj zamknęliśmy im drogę i ciężko było mu wejść w spotkanie.

- Nie pozwoliliśmy rywalom pokazać swoich sił. W przyszłym tygodniu musimy zagrać jeszcze lepiej, bo mamy ogromną szansę na kolejne mecze w Lidze Mistrzów, a także w naszej rodzimej lidze, gdzie walczymy o ponowne zagwarantowanie sobie miejsca w europejskich pucharach.

z Wrocławia - Przemysław Mamczak
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco