REKLAMA
REKLAMA

Trenerzy po meczu Motor - Podbeskidzie

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ts.podbeskidzie.pl  |  22.03.2009 11:18
- Moim piłkarzom nie można odmówić ani ambicji ani zaangażowania - mówił po bezbramkowo zremisowanym meczu z Motorem Lubin trener Podbeskidzia Bielsko-Biała Marcin Brosz.

Ryszard Kuźma (trener Motoru Lublin):
- Dla nas był to mecz inauguracyjny i drugi kontakt z taka nawierzchnią na jakiej dzisiaj zagraliśmy. Przyjeżdżaliśmy na to spotkanie z dużą niepewnością. Zagraliśmy gorzej niż ostatnio z Podbeskidziem, ale przynajmniej teraz zdobyliśmy jeden punkt. Wcześniej zagraliśmy o niebo lepiej ale przegraliśmy 3:0. Mimo wszystko wolę dzisiejszy wynik. Myślę, że od tej pory moi zawodnicy bardziej uwierzą w siebie i zdadzą sobie sprawę, że można zdobywać punkty z każdym rywalem. Podbeskidzie to dobry zespół, z kolejki na kolejkę zaczną wygrywać. Brakuje im troszkę spokoju. Głowa do góry Marcin!

Marcin Brosz (trener Podbeskidzia):
- Kolejny mecz w którym nie zdobywamy maksymalnej ilości punktów. Moim piłkarzom nie można odmówić ani ambicji ani zaangażowania. Każde spotkanie bardzo przeżywają i być może to powoduje że brakuje nam właśnie tego spokoju, zimnej krwi w zagraniach kończących akcję. Zrobimy wszystko by to poprawić. Dziękuje.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
04.07 16:54